Jdi na obsah Jdi na menu
 


postřehy odjinud

14. 8. 2014

Našli jsme jeden zajímavý odkaz a musí říct že se spoustou věcí souhlasím. Něco bych přidala, něco není úplně přesně tak jak to cítím... Ale v základě je to asi tak.

 

http://matadornetwork.com/community/honzascerny/148/

 

- A -

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

No, jo, ale co to udělá s námi.

tJ,30. 8. 2014 7:33

Když už jsme si zabředli do té filosofie. Vdžy je zajímavé, podívat se na věci nejméně ještě z druhé strany. A tak by se dalo povídat i o tom jak se změní život lidem co jsou cestovatelům nejbližší. Když ratolesti, sourozenci a tak, jsou dlouhodobě daleko. Tady, na druhé straně dění, se zdánlivě nic nemění, vše jde v kolejích, co zde jsou už tak dlouho. Ale v našich hlavičkách je taky něco jinak.
Rozhodně nechci rozvíjet nějaký sentimet, ale jasné je, že nás to nějak změnilo (doufám, že taky k lepšímu). Nazdárek, zdraví... no, víte kdo.

Re: No, jo, ale co to udělá s námi.

Ančí,2. 9. 2014 10:46

To je jasné, že to všechno nemůže zůstat při starém...Každopádně to jak se to mění je určitě na delší diskuzi a navrhuji to probrat nad sklenkou nějakého nápoje;)Však už jsme za chvilku doma, tak na to bude čas:-)

Kdo jiný....

tj,15. 8. 2014 7:11

Kdo jiný by tohle mohl posoudit, než vy a ostatní cestovatelé. My, domácí
buchtíci to mužeme nahlížet jen teoreticky, maximálně z pohledu zprostředkovaných pocitů a zpráv. Určitě by se našly filosofické námitky, od nás tedy spíše dotazy, na některé věci. Ale nepochybně je velmi vhodné se nad těmto úvahami zamyslet, když postihují pro vás tak významné úseky života.
Tedy s písní na rtech: "Hola héj, hola hóu...! ČAUKY.
PS: Ono to pokračuje "... v jižní Austrálí_i, ale to se mi tam nehodilo. Nakonec, je to ale celkem nedaleko, tak co. Zdravíme tJ+mM