Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mangaweka

10. 11. 2013

Tak jsme tu. Dneska jen krátce, snad se mi to povede. Po kurzíku jsme trochu relaxovali a dali si skoro celý den volno a včera jsme dorazili do vesničky Mangaweka. V kempu na břehu řeky Rangitikei strávíme cca 2 měsíce různou prací, samozřejmě doufáme že co nejvíc jí bude na vodě. Ale i kdyby ne, tak myslíme, že to tu bude fajn. Snad brzy přidáme i nějaké ty fotky, abyste viděli, jak je tu krásně:-) Máme luxusní dvoulůžák, není sice moc velký, ale po zkušenosti s osmilůžkovou ubytovnou v Aucklandu je tohle prostě ráj. Majitelé vypadají sympaticky a náš šéf je dokonce členem veteránského reprezentačního raftového týmu! To jen tak pro info.... Zítra nás čekají restíky v podobě založení bankovního účtu a nějaké to papírování s uzavřením pracovní smlouvy. Tak nám držte pěsti, ať to všechno vyjde.

-A-

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mail

taťka J.,13. 11. 2013 10:08

Ahoj, jen nevím, zda Aničce dorazil odpovědní mail s doklady, tak aby věděla, že jsem ho poslal.
K dalším fotkám: když už jsem psal před časem o Orlici, tak další podobnost - i my jsme loni zachránili ovečku.
Tak už jste se "smočili" ve své nové řece. Z obrázků to vypadá pohodově.
Zdravíme, T+M.

Držíme, držíme.

taťka J.,10. 11. 2013 18:50

Ahoj, se vším připojuji se k MA.
Taky mne napadlo, že jsem komentáři trochu nahradil mailíky, tak se polepším. Pozdravuje Vás spousta lidí, např. geodeti "Pražáci" a zajímají se jak se Vám daří - můžeme jim poskytnout Deníček ?

AHOJ, samo, že T+M

Držíme pěsti

MA 10.11.2013 11:20,10. 11. 2013 11:23

Ahoj, tak jsme rádi, že jste dorazili v pořádku na místo.Všichni držíme pěsti i palce, ať se daří. Myslím, že se brzy ukáže co dovedete a práce bude fajn.
Mějte se hezky.
MA+...